Projekty i aranżowanie Twojego domu

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas wyróżnia

Pracownia Projektowa Innerium jest spółką z wieloletnim doświadczeniem w obszarze projektowania wnętrz oraz kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat tworzy projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak i wyjątkowej aranżacji wnętrz naszych klientów.

Projektowanie i aranżacja to nie koniec naszej oferty . Specjalizujemy się ponadto w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji powierzchni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Cechuje nas różnorodność w charakterze projektów, których się podejmujemy, a także bogata oferta, dzięki kompleksowości naszych usług zdobyliśmy zaufanie i pozytywne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można zobaczyć w zakładce „Projekty”, a także „Realizacje”, gdzie znajdują się  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci oraz projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej pracy i nieustannemu rozwijaniu swojej wiedzy  oraz kwalifikacji świadczą usługi na wysokim poziomie, korzystając z najnowszych rozwiązań oferowanych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

Sprawdź ofertę projektowania wnętrz Innerium.pl

Zadowolenie  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak istotny jest komfort oraz wygoda we własnym domu, dlatego właśnie to uważamy za priorytet naszych działań projektowych. Zawsze zwracamy uwagę na indywidualne gusta klientów, ich poziom życia, potrzeby oraz oczekiwania, które mają od swojego mieszkania. Wszystko po to, aby optymalnie dopasować je do codziennego życia a także stylu, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja pomieszczenia to zarówno jego ostateczny efekt wizualny, jak i proste rozwiązania wpływające na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z pomocy naszej Pracowni.

Słuchamy naszych klientów. Dobrze wiemy że to sposób życia a także gust definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo naszą działalność zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb konsumenta i aspektów takich jak metoda pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy w czasie spotkania bezpośredniego oferujemy też możliwość komunikacji zdalnej dla największej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o kosztach, zarówno swojej działalności, jak i materiałów, z jakich korzystamy podczas realizacji projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i dostosowanie się do budżetu klienta.

 

Jak wygląda współdziałanie z naszym architektem wnętrz?

Praktyczne podejście to dziś nie tylko moda, ale jedyny  dobry wybór. Ta zasada dotyczy także wykończenia wnętrz, w jakich mieszkamy  lub pracujemy. Dobre wykorzystanie pomieszczenia i jego potencjału może zapewnić jedynie profesjonalny i obyty architekt wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa zarezerwowana dla najbogatszych. Wręcz odwrotnie. stosowne, przemyślane i odpowiednio zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić sporo oraz pieniędzy,  i dodatkowo zapewnić komfort użytkowania wnętrza. Z pomocy projektanta wnętrz korzystają osoby prywatne wykańczające swoje nieruchomości, a także przedsiębiorcy i inwestorzy, mający świadomość walorów praktycznego wnętrza.

 

Zalety pomieszczeń zaaranżowanych przez architekta

Każdy z nas śni o estetycznym i eleganckim wnętrzu. Możliwości i dostępność szerokiej palety artykułów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na swobodne opcje aranżacji. To korzyść, ale i wada. Nigdy nie jest łatwo wybrać właściwe kompozycje, dobre produkty oraz najlepszą jakość. Architekt po zaznajomieniu się z wymaganiami nabywcy jest w stanie wykreować wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz budynków oraz mieszkań, a także powierzchni biurowych czy sklepów – wszystkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na najlepsze wykorzystanie ich potencjału.

Zdecyduj się na skorzystanie z pomocy zespołu wykwalifikowanych architektów z długą praktyką  i pasją, a zobaczysz, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy szansę działać w różnych projektach i współpracować z wieloma inwestorami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Nierzadko realizacje naszego zespołu były prezentowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie klientów oraz sprawić, że wracają do nas z nowymi projektami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w krajowych magazynach branżowych oraz stały się się inspiracją dla szerokiego grona czytelników.

 

Aranżowanie wnętrz Szczecin

Bywasz w mieszkaniach, które zachwycają i w jakich czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje ogromna możliwość, że to mieszkanie jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie wnętrz jest teraz usługą, po którą sięga coraz więcej osób . Nie tylko z wygody i pewności doskonałego efektu, lecz też, wybierając praktyczne rozwiązania przystosowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dostosowuje się doskonale do poziomu jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i ciekawe dodatki tworzą całość wartą uwagi.

Skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto dziesiątek godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, akcesoriami i marketach budowlanych. Nawet jeśli lubisz te zajęcia – może zdarzyć się, że sięgniesz po złe towary lub wybierzesz   sprzęty wątpliwej jakości. Projektant wnętrz Szczecin wykona to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

https://www.innerium.pl/

Fachowe projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza? Towiele godzin skrupulatnej pracy, obliczeń i analizy strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór produktów, aż po precyzyjne określenie ilości potrzebnych do wykończenia lub remontu lokalu materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze domu czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas i pieniądze.

Zachwycające lokale to pomieszczenia spójne – spójne to nie monotonne czy „bezpieczne”, ale idealnie urządzone z odpowiednio dobranymi akcesoriami. Projektant wnętrz dobierze elementy, które doskonale będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój czar. Będą to na pewno produkty, które będą oddziaływać nie tylko na wygląd mieszkania, lecz także na wygodę korzystania z powierzchni. Fachowiec rozumie potrzeby konsumenta i d stara się , aby dostosować mieszkanie do indywidualnego  sposobu życia, wielkości rodziny, rodzaju pracy. We wszystkich tych aspektach pamięta o dobrym smaku swojego klienta a także jego funduszach.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie własności powinien mieć dobry architekt wnętrz? Z pewnością oprócz niezbędnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, kreatywność i wytrwałość oraz tzw. dobrego smaku musi posiadać niezbędną wiedzę. Wiedza na temat przepisów ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto zwyczajna wiedza produktowa to atrybuty dobrego architekta wnętrz. Musi być on na bieżąco nie tylko z zmianami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, lecz także technologicznych, poznawać innowacyjne produkty i szybko zmieniające się trendy w urządzaniu wnętrz.

Potrzebna będzie też odwaga. Konstruktywny architekt nie obawia się wyzwań i proponowania czegoś całkiem innego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To ważne, żeby być świadomym, że   teraz projektowanie wnętrz nie jest wyłącznie kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na planach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane oraz wykończeniowe, aby wykonywać wszystko zgodnie z wymaganiami klienta.

Jeżeli wciąż nie udało nam się przekonać Cię do faktu, że projektowanie pomieszczeń w lokalu, mieszkaniu czy biurze to jedyny właściwy środek  na zadowalające, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań oraz domów, takich jak Twój, które zyskały zupełnie inny kształt i zapraszają swoim wyglądem do wypoczynku i odpoczynku.