Film reklamowy dla skupu nieruchomości

Atrium Skup Nieruchomości to wyspecjalizowana i mająca ogromne doświadczenie firma skupująca zadłużone nieruchomości, zajmująa się wykupem oraz obrotem każdego rodzaju nieruchomości w Polsce. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów ze całego kraju pomagamy w transakcjach dotyczących mieszkań z długiem oraz wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej we wszystkich województwach w kraju, niezależnie od dnia tygodnia. Skup zadłużonych mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów najkorzystniejszym rozwiązaniem. Zastanawiasz się jak sprzedaż zadłużone mieszkanie? Porozmawiaj z nami. Dzięki niemu zdołają niezwłocznie rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się bezpiecznie. W celu przedstawienia klientom naszej działalności rozpoczęliśmy współpracę z AlphaCreation, której powierzyliśmy filmowanie naszych spotów reklamowych.

Film dla skupu nieruchomości

Skup nieruchomości czy się opłaca?

Nasza stablina pozycja na rynku wynikająca z doświadczenia i płynności finansowej pozwala nam na skup udziałów w nieruchomości, skup praw do nieruchomości oraz skup roszczeń do nieruchomości. Atrium to maksymalnie uproszczone procedury oraz natychmiastowa i dostosowana do własnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji. Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają gwarancję transferu pieniędzy na wskazane uprzednio w zapisie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu doby od podpisania aktu notarialnego. Nasi Klienci ze całego kraju nie muszą się więc bać, że zostaną okłamani przez niepewną osobę chcącą kupić zadłużoną nieruchomość. Specjalizujemy się rownież w skupie nieruchomości z dożywociem.

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej na temat jak sprzedać zadłużone mieszkanie

Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz {innymi| pozostałymi] kontraktami związanymi z kupnem i sprzedawaniem lokali. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w całej Polsce. Fundamentem naszej działalności jest uczciwość – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na wycenę lokali wpływa dużo różnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównywanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią gotówką. AlhpaCreation wzięła w swoje ręce filmowanie naszej działalności w celach marketingowych i promocyjnych.

Nasza firma pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem nieruchomości w naszym kraju rozpoczynamy od oględzin nieruchomości . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Atrium Skup Nieruchomości Polska to stabilna marka - gwarantujemy, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie załatwić najwięcej formalności w zaledwie dobę.

Filmowanie firm typu skup nieruchomości

Kompleksowa obsługa skupowania mieszkań w całym kraju polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie domu , przed finalizacją transakcji mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia również efektywną pomoc w pokonywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży mieszkania w we wszystkich województwach, także wspieramy Was w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.

Jak już wcześniej napisaliśmy, do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Idywidualnie prowadzimy skup nieruchomości, zwłaszcza skup mieszkań z komornikiem. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.

Błyskawiczna sprzedaż mieszkania?

Okoliczności sprawiają, że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego oferuje dobrą cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy skontaktować się z nami by dostać nic nie kosztującą wycenę i nie martwić się już o sprzedanie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Biorąc pod lupę proces szybkiego skup nieruchomości za gotówkę
Dostosowujemy się do potrzeb klienta i mmożemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek – do doby godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu u notariusza.

Profil działalności naszej firmy obejmuje:

  • skup roszczeń do nieruchomości
  • skup praw do nieruchomości
  • skup zadłużonych nieruchomości
  • skup nieruchomości z problemami
  • skup mieszkań z lokatorem